Season 7 Regular
11.8
5.3
0.5
Сүүлийн 5 тоглолт
| 10.10 | ANUB | L 55–59 | 2.0 | 4.0 | 0.0 |
| 10.04 | VENU | W 60–54 | 7.0 | 4.0 | 0.0 |
| 10.04 | NOVA | L 51–57 | 22.0 | 11.0 | 0.0 |
| 09.26 | ERDE | W 83–68 | 20.0 | 6.0 | 1.0 |
| 09.20 | EART | L 52–61 | 12.0 | 3.0 | 0.0 |
Сүүлийн 5 тоглолтод PTS дунджаар 12.6 (улирлын дундаж 11.8, +0.8); REB дунджаар 5.6 (улирлын дундаж 5.3, +0.3); AST дунджаар 0.2 (улирлын дундаж 0.5, -0.3).
| Тоглолт | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 11.8 | 5.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 40.2% |
· лигийн жишиг
—
Оноо / тоглолт · 11.8
· лигийн жишиг
—
Самбар / тоглолт · 5.3
· лигийн жишиг
—
Дамжуулалт / тоглолт · 0.5
· лигийн жишиг
—
Үр дүнтэй шидэлтийн хувь · 43.3%
· лигийн жишиг
—
Мэдээ
Эхний сэтгэгдлийг үлдээгээрэй.
Дэмжсэн үгээ бичээрэй — сэтгэгдэл шууд нийтлэгдэнэ.
| 10.10 | ANUB | L · 55–59 | 13:34 | 2.0 | 4.0 | 0.0 | 0/7 | -2.0 | -8 | — | — |
| 10.04 | VENU | W · 60–54 | 20:07 | 7.0 | 4.0 | 0.0 | 3/11 | 0.0 | +10 | — | — |
| 10.04 | NOVA | L · 51–57 | 18:44 | 22.0 | 11.0 | 0.0 | 6/12 | 23.0 | +5 | 0 | 0 |
| 09.26 | ERDE | W · 83–68 | 24:06 | 20.0 | 6.0 | 1.0 | 9/16 | 21.0 | +4 | — | — |
| 09.20 | EART | L · 52–61 | 21:07 | 12.0 | 3.0 | 0.0 | 5/12 | 6.0 | -11 | — | — |
| 09.20 | MUNK | Хоёрдугаар баг | — | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | — | — | — |
| 09.13 | HUMA | W · 67–51 | 14:53 | 8.0 | 4.0 | 2.0 | 4/9 | 9.0 | +19 | — | — |
Жинхэнэ шидэлтийн хувь · 47.1%
· лигийн жишиг
—
Үр ашгийн үзүүлэлт · 9.4
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
Одоогоор хангалттай баталгаатай мэдээлэл алга.
Ур чадварын зураглал байхгүй
Лигийн жишиг үзүүлэлт байхгүй тул зураглал гаргах боломжгүй.
Онооны карьерийн дээд: 22 · 10-р сарын 4
20+ оноо: 2